Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

O mnie

Akademię Medyczną we Wrocławiu ukończyłam w 1995 r. Od tego momentu rozpoczęłam pracę lekarza
w szpitalach: szpitalu powiatowym na Dolnym Śląsku, od 2000 r. w szpitalu powiatowym w Świebodzinie.
Dyplom specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskałam w 2007 r.
Posiadam 20-letnią praktykę szpitalną: na oddziale położniczo-ginekologicznym, sali porodowej, bloku operacyjnym i w poradni ginekologiczno-położniczej.
Prywatną praktykę lekarską prowadzę w Świebodzinie od 2002 r.: najpierw w budynku przychodni Lemed,
od kilku lat do dnia dzisiejszego w budynku przychodni Auris.
Od początku pracy zawodowej jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i ciągle pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie, uczestnicząc w licznych sympozjach, kursach oraz warsztatach z zakresu położnictwa, ginekologii czy ultrasonografii:
 

 

Od 2015 r. jestem samodzielnym pracownikiem i przyjmuję przede wszystkim w moim gabinecie. Dzięki temu mogę z większą uwagą skupić się na rozwiązywaniu problemów pacjentek oraz wskazywaniu najlepszej ścieżki leczenia. Gabinet wyposażony jest m.in. w wysokiej klasy sprzęt USG Voluson 3D/4D, umożliwiający zobrazowanie przestrzenne obrazu płodu w czasie rzeczywistym oraz aparat do krioterapii. Mój gabinet odwiedzają pacjentki nie tylko z okolic Świebodzina, ale również Sulechowa, Międzyrzecza, Krosna Odrzańskiego, Torzymia i inne.

Serdecznie zapraszam wszystkie Panie w każdym wieku do zadbania o swoje zdrowie.

 

 

 

Adriana Łukowiak